| Customization: | Available |
|---|---|
| Color Temperature: | Buyer Option |
| Lamp Body Material: | Aluminum |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | KHS15-CXM75 |
| Brand Name | KAVA Lighting |
| Size | 75mm*95mm/Buyer Option |
| Material | Aluminum |
| Color | Black / White/BUYER Option |
| Light Source | LED |
| Power | 9W/Buyer Option |
| Input Voltage (V) | DC 48V |
| Certification | CE,Rohs,CB,UL,ETL |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Working Lifetime(Hour): | 50000 |
| Warranty year | 3 years |




