| Customization: | Available |
|---|---|
| Power: | 6W |
| Emitting Color: | Warm White |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | KZC-SP-001-6W |
| Brand Name | KAVA Lighting |
| Size | D30*115mm |
| Material | Aluminum |
| Color | Black / White |
| Light Source | LED |
| Power | 6W |
| Input Voltage (V) | DC 48V |
| Certification | CE,Rohs |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Working Lifetime(Hour): | 30000 |
| Warranty year | 3 years |






