| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE, RoHS |
| Voltage: | 110-240V |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | MD6060 |
| Brand Name | KAVA Lighting |
| Size | D5.9cm*3.4cm |
| Material | Aluminum |
| Color | matte white |
| Light Source | LED |
| Power | 3-48W |
| Certification | CE,UL,ETL,Rohs |
| Luminous Efficacy (Lm/W) | 80 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Warranty year | 2 years |






