|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color Temperature: | 3000K/4000K/6000K |
| Lamp Body Material: | Iron |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | P10855-25WGD |
| Brand Name | KAVA Lighting |
| Size | D670mm*H440mm |
| Material | Iron |
| Color | Copper |
| Light Source | Energy saving |
| Power | LED25W |
| Certification | ETL |
| Luminous Efficacy (Lm/W) | 80 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Warranty year | 3 years |





