|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Material: | Aluminum Alloy |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item | Details |
| Model | 8402-800+600+400A-BK |
| Size | D800*H1800mm |
| Color | Black |
| Power | 102W |
| Material | Aluminmu+Silica |
| Voltage available | 220V-240V |
| Payment method | T/T, Western Union 30% deposit, 70% balance before delivery. |









