| Customization: | Available |
|---|---|
| Beam Angle: | 24/36 |
| Input Voltage: | 220V |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | MD4801R |
| Brand Name | KAVA Lighting |
| Size | D82*H95mm |
| Material | Aluminum |
| Color | White |
| Light Source | LED |
| Power | 12W |
| Certification | CE,UL,ETL,Rohs |
| Luminous Efficacy (Lm/W) | 80 |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Warranty year | 2 years |










