|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Light Source: | E27 |
| Material: | Iron |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item | Details |
| Model | 10868-8P |
| Size | D60*H33cm |
| Color | Black+Gold |
| Power | E27,8*60W |
| Material | Iron + Glass |
| Voltage available | 110V-240V |
| Payment method | T/T, Western Union 30% deposit, 70% balance before delivery. |









