| Customization: | Available |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Material: | Aluminum |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item | Details |
| Model | MD1401-2 |
| Size | L270*W140*H105mm |
| Color | Black / White |
| Power | LED 2*12W |
| Material | ALuminum |
| Voltage available | 110V-240V |
| Payment method | T/T, Western Union 30% deposit, 70% balance before delivery. |




