|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color Temperature: | 3000K |
| Lamp Body Material: | Aluminum |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | 11152 |
| Brand Name | KAVA Lighting |
| Size | L580*W240*1000mm |
| Material | Aluminum |
| Color | White |
| Light Source | LED |
| Power | LED 35W |
| Certification | CE,ETL,Rohs |
| Luminous Efficacy (Lm/W) | 80 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Warranty year | 3 years |










