|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Material: | Aluminum Alloy |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item | Details |
| Model | 11003-72W |
| Size | D51cm*W41cm*H51cm |
| Color | matte black |
| Power | 72W |
| Material | Aluminum |
| Voltage available | 220V-240V |
| Payment method | T/T, Western Union 30% deposit, 70% balance before delivery. |








