|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Light Source Type: | E14 |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item | Details |
| Model | 10865-3C |
| Size | D40*H30.5cm |
| Color | chrome |
| Power | E14,3*40W |
| Material | Iron+Crystal |
| Voltage available | 110V-240V |
| Payment method | T/T, Western Union 30% deposit, 70% balance before delivery. |









