|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Style: | Decorative |
| Light Source: | LED |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item | Details |
| Model | W20070-12W-WH |
| Size | D200mm*H250mm |
| Color | Matte White |
| Power | 12W |
| Material | Iron+Aluminum |
| Voltage available | 110V-240V |
| Payment method | T/T, Western Union 30% deposit, 70% balance before delivery. |








