|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Style: | Modern |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item | Details |
| Model | KJL005-1S |
| Size | H20*L5.5*W11cm |
| Color | Brushed Black ,Fashion White ,Fine Coffe Color, Elegant Black ,Champagne Gold |
| Power | 5W(10*0.5W/LED ) |
| Material | ALuminum |
| Voltage available | 100V-240V |
| Payment method | T/T, Western Union 30% deposit, 70% balance before delivery. |








