|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Style: | Modern |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item | Details |
| Model | KJL013 |
| Size | H20cm*L12cm*W7cm |
| Color | Fine Coffee Color, Fog bronze, Champagne Gold ,Space Grey ,Gold+White , Gold+Black , White+Black |
| Power | 6W(1×6W/LED ) |
| Material | ALuminum |
| Voltage available | 110V-120V |
| Payment method | T/T, Western Union 30% deposit, 70% balance before delivery. |










