|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color Temperature: | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Lamp Body Material: | Rope |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | 9850-3P |
| Brand Name | KAVA Lighting |
| Size | D500*H500mm |
| Material | Rope |
| Color | Rust White |
| Light Source | E27 |
| Power | 40W |
| Certification | CE,UL,ETL,Rohs |
| Luminous Efficacy (Lm/W) | 80 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Warranty year | 3 years |




