| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Style: | Modern |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item | Details |
| Model | MD4559S7W |
| Size | D12cm*H24cm |
| Color | Matte Black |
| Power | 7W |
| Material | ALuminum |
| Voltage available | 220V-240V |
| Payment method | T/T, Western Union 30% deposit, 70% balance before delivery. |






