|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Style: | Modern |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item | Details |
| Model | KJL018-S |
| Size | H32cm*L6.5cm*W6cm |
| Color | Brushed Black ,Fashion White , Fine Coffee Color , Champagne Gold ,Space Grey |
| Power | 12W(2×6W/LED ) |
| Material | ALuminum |
| Voltage available | 220V-240V |
| Payment method | T/T, Western Union 30% deposit, 70% balance before delivery. |










